RAW FIT - Marley Coffee - 1dávka

RAW Fit - Marley Coffee 44g. Nejlepší RAW protein pro Fitness, pomáhá budovat a udržet fit postavu. Vysoce efektivní veganský RAW protein s vysokým obsahem bílkovin, certifikovaný USDA organic.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

106,00 Kč

 • Poslat příteli

  Poslat příteli

  RAW FIT - Marley Coffee - 1dávka

  RAW FIT - Marley Coffee - 1dávka

  RAW Fit - Marley Coffee 44g. Nejlepší RAW protein pro Fitness, pomáhá budovat a udržet fit postavu. Vysoce efektivní veganský RAW protein s vysokým obsahem bílkovin, certifikovaný USDA organic.

  Příjemce :

  * Povinná pole

    nebo  Zrušit

 • Tisk

popis produktu

RAW Fit - Marley Coffee 44g. Nejlepší RAW protein pro Fitness, pomáhá budovat a udržet fit postavu.

Vysoce efektivní veganský RAW protein s vysokým obsahem bílkovin, certifikovaný USDA organic. Má velmi jemnou, lehce nasládlou chuť, výborně se mísí s vašim oblíbeným jídlem nebo nápojem. Při výrobě se tepelně nezpracovává, a díky tomu si zachovává veškeré účinné látky a vitamíny prospěšné pro vaše tělo. Složky obsažené ve výrobku přispívají k udržení fitness postavy, zlepšují energii - vitalitu - svaly - výdrž. I přes používání dodržujte různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skvělý nízký glykemický index 24!

certificate6_1


Přečtěte si více o RAW Fit v letáku:

 

RAW FIT brožura

 • Podporuje vaši zdravou hladinu cukru v krvi a přirozené spalování tuku, díky použítí extraktu (Svetol) ze zelených kávových zrn neobsahující kofein, které jsou bohaté obsahem chromu s přídavkem organic skořice a organic rostlinných klíčků.
 • Ashwagandha (Indický ženšen) látky v ní obsažené přispívají k zlepšení duševního zdraví, zvládání stresu & spánku. Podporuje Energii - vitalitu - svaly - výdrž a zlepšuje koncentraci.
 • Protein pomáhá tvořit svalovou hmotu při cvičení a také ji zachovat – denní dávka 28g čistého RAW rostlinného proteinu s 13ti druhy organických klíčků se vstřebáním 98,2%.
 • Přirozeně potlačuje pocit hladu díky obsahu rozpustné a nerozpustné vlákniny z obilí, klíčků, semen, luštěnin a ovoce.
 • Podporuje zdravé trávení a vylučování s obsaženými živými probiotiky a enzymy.
 • Má nízký glykemický index, u potravin je velmi důležitý. Informute se na internetu např. zde

 

Jak používat výrobky obsahující Svetol?:Doporučená denní dávka je 400mg Svetol.
Jak dlouho?: 400mg Svetol musí být používáno denně po dobu 2 měsíců do dosažení nejlepších výsledků. Pro maximální účinnost, můžete doplnit Svetol 2 až 3 krát do roka.
Jak optimalizovat výsledky?: Pro zlepšení hubnutí a aktivitu Svetol®, to je doporučeno dodržovat zdravý jídelníček a cvičení v kombinaci. Více o Svetolu se dozvíte zde: anglicky.

 

Proč na RAW (syrové stravě) opravdu záleží:

Teplo způsobuje denaturaci bílkovin, což následně snižuje jejich vstřebání do vašeho těla. Garden of Life výrobky jsou vyráběny při nízkých teplotách, bez jakýchkoliv přidaných plniv (jako je maltodextrin, který může pocházet z geneticky modifikované kukuřice). Takto tepelně neupravené potraviny si přirozeně zachovávají veškeré aminokyseliny, enzymy a další látky potřebné pro tělo.

Společnost Garden of Life se zavazuje k udržitelnosti ekologického-organického zemědělství, které je výhodné pro nás, ale také pro naši planetu. Běžné zemědělské praktiky totiž mnohdy využívají více než 150 druhů syntetických pesticidů,  způsobují následní znečištění vody a půdy. Následně podporují používání geneticky modifikovaných semen, což má za následek snížení biodiverzity na naší planetě. Garden of Life využívá kromě certifikovaných ekologických způsobů zemědělství také recyklovatelné obaly, rostlinné barvy a obnovitelné zdroje energie z větrných elektráren.

Dávkování: Dospělí smíchejte 44g. proteinu do 0,25l vody. Nanejvýš dvakrát denně. Skvěle chutná s neslazeným mandlovým nebo rýžovým mlékem. 1 dávka v balení.

Složení:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY 100g 1dávka 44g
Energetická hodnota 1523kJ/364kcal 670kJ/160kcal
Energetická hodnota z tuku 45kJ/11kcal 21kJ/5kcal
Tuky 2,3g 1g
  nasycené mastné 0g 0g
  mononenasycené tuky 0g 0g
  polynenasycené tuky 0,6g <0,5g
Sacharidy 21g 9g
Cukry 2,3g 1g
Vláknina 9g 4g
     rozpustná 2,2g 1g
     nerozpustná 6,8g 3g
Bílkoviny 64g 28g
Sůl 0,3g 0,13g
Draslík² 386mg=19%* 170mg=9%*
Vitamín A** 1500IU 2045µg=256%* 900µg=113%*
Vitamín C² 9,1mg=11%* 4mg=5%*
Vitamín D** 1000IU 57µg=1140%* 25µg=500%*
Vitamín E** 30IU 45mg=375%* 20mg=167%*
Vitamín K** 182µg=243%* 80µg=107%*
Vápník² 189mg=24%* 83mg=10%*
Železo² 6,8g=49%* 3mg=21%*
Chrom** 273µg=683%* 120µg=300%*
Hořčík² 864mg=230%* 380mg=101%*

  Profil aminokyselin


RAW organická naklíčená proteinová směs (38g):Přírodní protein z naklíčené hnědé rýže, protein s chlorelly s rozbitou buněčnou stěnou, klíčky amaranthu, klíčky merlíku, klíčky prosa, klíčky pohanky, klíčky garbanzo fazole, klíčky čočky, klíčky fazolek azuki, klíčky lněného, slunečnicového, dýňového, sezamového a chia semínka (Salvia hispanica),

RAW fitness a antistresová směs (700mg): RAW Svetol 400mg (výtažek z organických zelených kávových zrna bez obsahu kofeinu s 45-50% kyseliny chlorogenové). Ashwagandha 300mg (Indický ženšen)

RAW směs pro balanci glukózy (330mg): Baobab, skořice, vojtěška, bílá ředkev.

RAW probiotická a enzymová směs (53mg):Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum (3 miliardy CFU), Lipase, Protease, Aspergillopepsin, beta Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Pectinase, Xylanase, Hemicellulase,

 

Ostatní složky: Organic Marley Coffee, RAW organic kávová a vanilková příchuť, sladidlo stevia:steviol-glykosid, mořská sůl
 
Označení: * Referenční hodnota příjmu, ** RAW přirozeně vytvořené živiny, ² Přirozeně se vyskytující živiny,
 

Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Může dojít k usazování.Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu. Obsahuje Kofein – není vhodné pro děti a ženy-36mg přirozeně se vyskytujícího kofeinu v jedné dávce.                                                      

Neobsahuje umělá: plniva, barviva, sladidla ani konzervanty. Může dojít k usazování. Baleno dle hmotnosti, ne objemu.
 
Hmotnost: 44g.
Výrobce: Garden of Life (USA)

Superpotraviny: Baobab, Ashwagandha, Chorella
Vitamíny: Ano
Probiotika a Enzymy: ano
% proteinu: 62%
Druh proteinu: Naklíčená hnědá rýže protein
Zaměření proteinu: Podpora hubnutí
Příchuť: Marley Coffee

Související produkty