Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
left_arrows Doprava nad 5000,- ZDARMA right_arrows

Organic 3, Inc. Počet produktů: 11

 • Tato pohodlná malá lžička umožňuje přesně a snadno odměřit probiotika a minerály obsažené v Organic 3, což vám umožní přizpůsobit dávkování v závislosti na specifických požadavcích jednotlivých členů rodiny. Tato sada dávkovacích lžic obsahuje čtyři praktické dávkovací grafy připojené ke kroužku pro Primal Gut ™ Powder / Boron a GutPro® / GutPro® Infant.

  165,00 Kč
 • Komplexní směs trávicích enzymů S enzymy DPP-IV dochází ke zlepšení a zpříjemnění trávení. Enzymy DPP-IV jsou novými hráči na poli trávení kaseinu a lepku. Gutzyme® Assist nabízí tyto revoluční enzymy jako součást komplexního doplňku trávicích enzymů. - Poskytuje komplexní podporu enzymů pro pohodlné trávení a vstřebávání živin.* - Dodává enzymy...

  1 150,00 Kč
 • Hořčík Good Night Maggie - Kapsle glycinátu/oxidu hořečnatého Tento speciální přípravek na bázi glycinátu hořčíku podporuje relaxaci těla v nočních hodinách.* Jedna kapsle užívaná ve večerních hodinách pomáhá splnit požadavky organismu stran doplnění hladiny hořčíku. Neobsahuje žádná umělá barviva, příchutě, konzervační látky nebo běžné alergeny.

  710,00 Kč
 • Přirozená probiotika, která pomáhají trávicímu traktu k navrácení do původního stavu po užívání antibiotik.

  890,00 Kč
 • Dodejte tělu zinek obsažený ve stravě tímto 100% čistým práškem – více než 60 ústřic v každé lahvi!

  1 100,00 Kč
 • Tento doplněk trávicích enzymů vám díky obsahu HCL a pepsinu pomáhá zlepšit trávení bílkovin a tuků.

  1 150,00 Kč
 • Bakterie z půdy se do našeho trávicího traktu dostávají především potravou, kterou konzumujeme a tvoří tak nezbytnou součást našeho zdraví, jelikož vyvažují vnitřní prostředí. Výzkum HSO, probiotik založených na půdních bakteriích, je poměrně nový. Bylo již ovšem prokázáno, že tyto bakterie hrají velmi důležitou roli v otázce zdraví člověka, ale mnoha...

  1 990,00 Kč
 • Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a SK poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování.

  2 090,00 Kč
 • Doprava tohoto produktu pouze kurýrem PPL na Vaši adresu. Nelze zasílat na jakákoliv výdejní místa Zásilkovna, Uloženka, PPL parcel shop a také ne s Českou a SK poštou. Objednávky budou zasílány jen PO-ČT, aby mohla být zásilka odoručena v pracovní dny co nedříve zákazníkovi a dodrženy tak co nejlepší podmínky skladování.

  2 090,00 Kč
 • 100 kapslí čistého taurinu, pro podporu kardiovaskulárního systému.

  629,00 Kč
 • 135,6 g vyvážené snadno stravitelné směsi hořčíku (orotát, taurát a malát). Klíčem k více než 300 biochemickým reakcím je hořčík.*  Wake Up Maggie je vyvážená směs tří druhů hořčíku (taurát, orotát a malát), která nezpůsobuje zažívací problémy.

  1 790,00 Kč
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek