Doprava zdarma
Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree

Železo RAW Vitamin Code - 30 kapslí

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Také podporuje normální funkci imunitního systému. Organické RAW  železo z celých potravin.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Tento produkt již není na skladě.

101503

349,00 Kč (s DPH)

 • Poslat příteli

  Poslat příteli

  Železo RAW Vitamin Code - 30 kapslí

  Železo RAW Vitamin Code - 30 kapslí

  Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Také podporuje normální funkci imunitního systému. Organické RAW  železo z celých potravin.

  Příjemce :

  * Povinná pole

    nebo  Zrušit

 • Tisk

popis produktu

Železo RAW - 30 kapslí


Asi dvě třetiny železa v těle se nachází v hemoglobinu, proteinu červených krvinek, které transportují kyslík z plic do tkání. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.  Také podporuje normální funkci imunitního systému. Organické RAW  železo z celých potravin.

Železo podporuje přirozeně zdravou krev a dodává energii do celého těla, tím že zlepšuje energetický metabolismus. Jestliže máte málo železa, tělo nemůže tvořit dostatečné množství zdravých červených krvinek. To má za následek anémii z nedostatku železa. 
Anémie nebo také nazývána jako chudokrevnost je onemocnění krve, během kterého je v lidském těle snížená hladina hemoglobinu (červené krevní barvivo), která souvisí se sníženým počtem červených krvinek (erytrocyty).Anémie snižuje schopnost krve dodávat tkáním nezbytný kyslík,  také srdce buší rychleji, zrychlené je také dýchání, člověk se často cítí více unavený a vyčerpaný. Všechny tyto příznaky nejsou dobré a proto se ujistěte zdá máte dostatek železa prostřednictvím svého jídelníčku, nebo doplňujte železo formou doplňků stravy dle vaší potřeby. 

Proč používat Vitamin code Železo RAW?
Dodá vám vitamíny a minerály, zejména pak železo, vitamín B12, vitamín C a kyselinu listovou. Jde o individuálně pěstované, tepelně nezpracované rostliny, nedotčené konvenčním zemědělstvím, obsahující RAW  vitamíny a živiny umožňují přirozený přísun těchto látek do těla.

Je RAW, vegan, bezlepkový, bez obsahu mléka a neobsahuje žádná pojiva ani plniva. Neobsahuje jen železo, ale také poskytuje probiotika a enzymové směsi spolu se směsí z ovoce a zeleniny pro doplňující podporu výživy.

Výhody přidání vitamínu B12, kyseliny listové a vitamínu C do Vitamínu Železo RAW:
Jednotlivé vitamíny a minerální látky plní své úkoly a pracují v přírodě samostatně jen velmi zřídka. Místo toho se spoléhají na pomoc jiných vitamínů, minerálů a kofaktorů. Náš Vitamin Železo RAW je formulován tak, aby obsahoval tyto dodatečné živiny a efektivněji plnil své nezbytné funkce v těle.

Vitamín B12 spolu s kyselinou listovou přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

Užívání vitaminu C podporuje vstřebávání železa. Kromě toho je vitamin C nedílnou součástí budování a udržování kolagenu, bílkoviny, která drží buňky a cévy v těle na svém místě. Přispívá k normální funkci imunitního systému.

 

Kdo může těžit z používání výrobku Vitamin code Železo RAW?
Vegetariáni a vegani, protože konzumují méně vstřebatelné železo, v důsledku nedostatku červeného masa, ryb a drůbeže v jejich stravě. Nedostatek železa může vést k únavě, snížená pracovní výkonnosti, snížení kognitivní funkce a ohrožení imunitního systému. Vitamin železo je vynikající volbou pro vegetariány a vegany.

 • Ženy v plodném věku (tělo vyžaduje železo při kompenzaci ztráty menstruační krve a růstu tkání během těhotenství).
 • Dárci krve.
 • Sportovci, kteří jsou v neustále fyzické námaze.
 • Jedinci se zdravotními podmínkami, které způsobují ztrátu krve.

Přínosy přírodního výrobku Vitamin code Železo RAW:

 • RAW,
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
 • podílí na procesu dělení buněk
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle


Dávkování:
1 kapsle denně před jídlem nebo po jídle. Zapít vodou nebo RAW džusem. 30 dávek v balení.

Složení:

 

VÝŽIVOVÉ HODNOTY
1 kapsle %RHP**
Vitamin B12* 500 μg 20 000%
Vitamin C* 25mg 31%
Kyselina listová* 400 μg 200%
Železo* 22mg 157%

 

RAW ovocná a zeleninová směs (310mg): Organic jablko (plod), organic řepa (kořen), organic brokolice (růžice a stonek), organic mrkev (kořen), organic  špenát (listy), organic rajče (plod), organic jahody (plod), organic višeň (plod), organic zelená paprika (plod), organic ostružiny (plod), organic růžičková kapusta (listy), organic zázvor (kořen), organic česnek (hlava), organic zelená cibulka (cibule),  organic borůvky (plod), organic petržel (listy), organic květák (růžice a stonek), organic maliny (plod), organic červené zelí (listy), organic kapusta (listy), organic okurka (plod), organic celer (řapík), organic chřest (květ a stonek).

RAW probiotická a enzymová směs (60mg): Lipase, Protease, Aspergillopepsin, Beta-Glucanase, Cellulase, Bromelain, Phytase, Lactase, Papain, Peptidase, Peptinase, Xylanase, Hemicellulase, (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) 500milion CFU

Ostatní složky: Rostlinná celulóza, pivovarské kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), organic rýže,
 
Označení:* přirozeně vytvořené živiny, ** referenční hodnota příjmu,
 
Upozornění: Doplněk stravy. Skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

Výrobce Garden of Life

Související produkty