Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree

O nás - Hravě o živé stravě 

Tento eshop vznikl na základě podnětu Evy Hájkové, které po návratu ze zahraničí, kder pobývala přes 12 let, chyběly na českém i slovenskm trhu kvalitní a opravdu čisté a přírodní produkty, na které ona sama i její rodina byli zvyklí jak z Austrálie, Asie, Pacifiku tak z UK.

eva-rodina

Vše začalo knihou Hravě o živé stravě, kterou vydala v roce 2015, zaměřující se na vhodnost vitariánství a veganství u dětí, kde kvalita potravin a případných doplňků stravy hrají jednu z nejdůležitějších rolí. Proto tento eshop nese název právě této populární knihy.

eva-kniha

Nyní neustále rošiřujeme sortiment těch nejkvalitnějších produktů a potravin především z Evropy, USA, Austrálie a Nového Zélandu, které se snažíme přinést na český a slovenský trh, aby jste si je mohli užít i vy.

Vedeme poradnu zdarma, kde se můžete Evy Hájkové zeptat na vhodnost případných doplňků stravy, které nedoporučujeme, aby jste si ordinovali sami bez konzultace neb mohou mít kontraindikace, i když se jedná o přírodní doplňek.

 

 

logo-eva-hajkova Více o Evě Hájkové ZDE http://www.evahajkova.com/cs/o-eve-hajkove/

Věříme, že si nakupování na našem eshopu užijete a v případě jakýchkoli tématických dotazů nás neváhejte kontaktovat ZDE.