Doprava zdarma
Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree

Pouze online

Celostní analýza zdravotního stavu a navržení nutričního terapeutického plánu

Tento program trvá cca 2 týdny, kdy první týden vyplníte detailní dotazníky a dodáte mi veškeré podklady (včetně lab. vyšetření) k analýze. Pokud je třeba dalšího testování, pak se program prodlužuje do té doby, než mám veškeré výsledky laboratorních testů k dispozici.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

6 990,00 Kč (s DPH)

 • Poslat příteli

  Poslat příteli

  Celostní analýza zdravotního stavu a navržení nutričního terapeutického plánu

  Celostní analýza zdravotního stavu a navržení nutričního terapeutického plánu

  Tento program trvá cca 2 týdny, kdy první týden vyplníte detailní dotazníky a dodáte mi veškeré podklady (včetně lab. vyšetření) k analýze. Pokud je třeba dalšího testování, pak se program prodlužuje do té doby, než mám veškeré výsledky laboratorních testů k dispozici.

  Příjemce :

  * Povinná pole

    nebo  Zrušit

 • Tisk

popis produktu

Tento program trvá cca 2 týdny, kdy první týden vyplníte detailní dotazníky a dodáte mi veškeré podklady (včetně lab. vyšetření) k analýze. Pokud je třeba dalšího testování, pak se program prodlužuje do té doby, než mám veškeré výsledky laboratorních testů k dispozici.

Laboratorní testy nesmí být starší 3 měsíců, aby má analýza byla co nejpřesnější.

Výstupem je 15-30 stránkový dokument, kde detailně popíši možné příčiny Vašich problémů, vysvětlím, jak je řešit z holistického hlediska, navrhnu jídelní a terapeutický plán a případné doplňky stravy. Tento plán je velmi praktický (žádné nesmysly nepraktického a nereálného charakteru v něm nenajdete!).

K analýze používám principy preventivní a funkční medicíny a funkční výživy. V ceně programu je zahrnutý jeden email s dotazy, které sepíšete po přečtení plánu a já odpovím do 24 hodin. Celkově společně komunikujeme cca 2-3 týdny.

Individuální koučink a další poradenství nejsou v programu zahrnuty, můžete si je však doobjednat.

Po 30-ti a PLUS dnech můžete očekávat od mírného zlepšení stavu až po kompletní vyřešení zdravotního problému, výsledek je velmi individuální a záleží s jakými zdravotními problémy přicházíte (nadváha anebo již obezita, diabetes I či II typu, vysoký krevní tlak, rakovina, dysfunkce ŠŽ, ekzémy, neplodnost, IBS apod.).

Vaše nejčastější dotazy k programu.

Pro koho je program určen?

Pro každého, kdo je motivován a rozhodnut vzít své zdraví do vlastních rukou a spolupracovat s lékaři na bázi partnerské, ne direktivní z jedné strany. Pro ty, kteří hledají další možné způsoby terapie konkrétního zdravotního problému krom konvenční medicíny. Program je vhodný také pro děti se zdravotními problémy, ženy připravující se na těhotenství. Program je určen pro ty z Vás, kteří jste disciplinovaní a schopni implementovat navržená doporučení sami.

Kolik tato analýza stojí?

Cena je 6 990,- Kč (sleva 15% pro maminky s dětmi na mateřské a studenty).

Musím platit za případně navržené doplňky stravy?

Doplňky či testování do max. výše 1,500 kč (včetně poštovného v rámci ČR) jsou v ceně programu.

Je možná další konzultace pokud je potřeba?

Ano, následné konzultace jsou zlevněny z 1500,- Kč/hod na 1150,- Kč/hod včetně DPH.

Co o programu řekli někteří z klientů?

Ing. Jana Přibylová

Evu Hájkovou jsem poznala před rokem a půl, kdy vydávala svou knihu Hravě o živé stravě. Tehdy jsem ještě nevěděla, jak moc mi Eva v životě pomůže.

Asi jako mnoho jiných žen, i já jsem brala několik let hormonální antikoncepci. Lékař mi ji nasadil v době, kdy jsem po prodělané anorexii téměř nemenstruovala. Falešný cyklus se tedy dostavoval sedm let pravidelně. Po vysazení antikoncepce se však cyklus nedostavil rok a půl vůbec.

Můj gynekolog nejprve zkoušel vyvolávací injekce, ty se však minuly účinkem. Nasazení hormonů jsem odmítla. Musím však říci, že mám tak úžasného gynekologa, že pochopil můj postoj a poslal mě za paní doktorkou, která praktikuje čínskou medicínu. Rok terapií pomocí jehel a homeopatik přinesl výsledky. Bylo však nutné zamyslet se i nad jinými věcmi a pomoci tělu ke správnému nastavení.

Můj obrovský dík proto patří také Evě, která mi velmi ochotně poradila, jak mám upravit svou stravu tak, aby tělo mělo dostatek živin a nic mu nechybělo. Jelikož jsem od malička vegetariánkou a nyní již téměř výhradně vegankou praktikující jak RAW stravu, tak vařenou veganskou stravu, bylo bezpodmínečně nutné, nastavit stravu tak, aby mělo tělo dostatek živin a mohlo se připravit na případné těhotenství.

Po vyplnění velmi podrobného dotazníku jsme se s Evou sešli na Skypu a probírali, jak jídelníček upravit. Touto konzultací však naše práce neskončila. Evička mi ještě mnohokrát podala pomocnou ruku skrz chat, ptala se mě, jak se mi daří, jak se věci posouvají a zda se lepší mé pocity a přichází mi cyklus. A ano, cyklus se dostavil a je již pravidelný.

Kromě pomoci s nastavením jídelníčku se mi však Eva stala také dobrým přítelem. Vlídná slova a pochopení z její strany mi mnohokrát pomohla překonat nepříjemné období.

Eva je člověk se srdcem na pravém místě a svým klientům předává maximum informací a skvělou péči. Jsem ji za její práci velmi vděčná a fandím ji, aby si jí s celou její rodinou moc a moc dařilo.

Petra Holasová

Milá Evi,

na počátku tohoto roku jsem Tě kontaktovala ohledně zdravotního stavu mé dcerky Gábinky. Vice jak třičtvrtě roku ji trápila vyrážka v podobě pupínků po celém těle a sem tam se vyskytující ekzém. Lékaři si s ní nevěděli příliš rady, psali ji koktejl různých chemických mastí z lékárny. Nic však nepomáhalo a vše se jevilo spíše horší. Nezbylo nám nic jiného než se uchýlit k bylinným koupelím. Ty nebyly špatné, avšak Gábinčina vyrážka stále neustupovala, možná jen mírně. Proto jsem se rozhodla Tě kontaktovat a požádat o holistickou terapii mé dcery.

Svého ůkolu jsi se zhostila rychle a navrhla jsi (krom jiného) stravovací režim pro mou dcerku. Následkem potravinových intolerancí, které jsme společně byly schopny identifikovat a následným oslabením imunitního systému, podle Tebe vznikala Gabincina vyrážka. O toho všeho ještě Gábinka “chytla” impetigo, tedy bakteriální kožní infekci.

Vše jsem provedla jak jsi mi poradila, vyrážka postupně mizela a již se nerozšiřovala, avšak Gábinka začala trpět zácpou. Znovu jsem Tě tedy kontaktovala a poprosila o radu. Opět jsi neváhala a s vervou Tobě vlastní jsi mi urychleně a obsáhle poradila. . Sama jsem si ještě vyčetla přidávat čerstvé borůvky do stravy. A světe div se, pomohlo to. Gábinka je po dvou měsících terapie bez vyrážky, ekzému a zácpy.

Ještě bych chtěla vzpomenout Tvoji ochotu zaslat mi z Austrálie mastičku, která se v České republice neprodává. Gábince pomohla na drobnější pupínky, ale na ty velké, které jsou až napuchlé ne.

I nadále se řídíme Tvými radami dočasné eliminační diety a dalšími.

Chtěla bych Ti, Evi, ještě jednou poděkovat a budu ráda, když Tě budu moci kontaktovat v případě, že se vyskytnou určité zdravotní problémy.

Měj se krásně.

S úctou Petra H

Související produkty