Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree

Pouze online

Celostní analýza zdravotního stavu a navržení nutričního terapeutického plánu

Výstupem analýzy je 15-35 stránkový dokument, ve kterém jsou detailně popsány možné příčiny zdravotních problémů. Vysvětlíme vám, jak je řešit z pohledu funkční a preventivní medicíny. Navrhneme vám jídelníček, terapeutický plán a případné doplňky stravy.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

EH-65

7 900,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Výstupem analýzy je 15-35 stránkový dokument, ve kterém jsou detailně popsány možné příčiny zdravotních problémů. Vysvětlíme vám, jak je řešit z pohledu funkční a preventivní medicíny. Navrhneme vám jídelníček, terapeutický plán a případné doplňky stravy.

Po vyplnění detailních anamnestických, epigenetických dotazníků a po projití vašich lékařských zpráv a laboratorních výsledků si s vámi dohodneme vstupní konzultaci, kde případně doporučíme další testování. Analýzu laboratorních testů provádí některý z lékařů v našem týmu. K dalšímu testování doporučujeme buď standardní testy hrazené zdravotní pojišťovnou anebo specializované testy funkční medicíny, které je potřeba podstoupit jako samoplátce. Laboratoře, se kterými spolupracujeme, jsou převážně v UK, USA a v ČR. K analýze biochemie a dalších biomarkerů používáme referenční hodnoty funkční medicíny, které se mírně liší od standardů a zaměřují se na optimální hodnoty. Jakmile obdržíme výsledky testů, zpracováváme detailní analýzu, kterou vám prezentujeme v písemné podobě.

Na analýze spolupracujeme s dalšími odborníky, lékaři a specialisty na výživu. V ceně programu je zahrnuta emailová komunikace po dobu 1 měsíce od zaslání vypracované analýzy, ve které sledujeme Váš stav a případně upravujeme terapeutický protokol, včetně jídelníčku.

Vaše nejčastější dotazy k programu.

Pro koho je program určen?

Pro každého, kdo je motivován a rozhodnut vzít své zdraví do vlastních rukou a spolupracovat s lékaři na bázi partnerské, ne direktivní z jedné strany. Pro ty, kteří hledají další možné způsoby terapie konkrétního zdravotního problému krom konvenční medicíny. Program je vhodný také pro děti se zdravotními problémy, ženy připravující se na těhotenství. Program je určen pro ty z Vás, kteří jste disciplinovaní a schopni implementovat navržená doporučení sami.

Kolik tato analýza stojí?

Cena je 7 990,- Kč 

Musím platit za případně navržené doplňky stravy?

Doplňky nejsou v ceně programu

Co o programu řekli někteří z klientů?

Ing. Jana Přibylová

Evu Hájkovou jsem poznala před rokem a půl, kdy vydávala svou knihu Hravě o živé stravě. Tehdy jsem ještě nevěděla, jak moc mi Eva v životě pomůže.

Asi jako mnoho jiných žen, i já jsem brala několik let hormonální antikoncepci. Lékař mi ji nasadil v době, kdy jsem po prodělané anorexii téměř nemenstruovala. Falešný cyklus se tedy dostavoval sedm let pravidelně. Po vysazení antikoncepce se však cyklus nedostavil rok a půl vůbec.

Můj gynekolog nejprve zkoušel vyvolávací injekce, ty se však minuly účinkem. Nasazení hormonů jsem odmítla. Musím však říci, že mám tak úžasného gynekologa, že pochopil můj postoj a poslal mě za paní doktorkou, která praktikuje čínskou medicínu. Rok terapií pomocí jehel a homeopatik přinesl výsledky. Bylo však nutné zamyslet se i nad jinými věcmi a pomoci tělu ke správnému nastavení.

Můj obrovský dík proto patří také Evě, která mi velmi ochotně poradila, jak mám upravit svou stravu tak, aby tělo mělo dostatek živin a nic mu nechybělo. Jelikož jsem od malička vegetariánkou a nyní již téměř výhradně vegankou praktikující jak RAW stravu, tak vařenou veganskou stravu, bylo bezpodmínečně nutné, nastavit stravu tak, aby mělo tělo dostatek živin a mohlo se připravit na případné těhotenství.

Po vyplnění velmi podrobného dotazníku jsme se s Evou sešli na Skypu a probírali, jak jídelníček upravit. Touto konzultací však naše práce neskončila. Evička mi ještě mnohokrát podala pomocnou ruku skrz chat, ptala se mě, jak se mi daří, jak se věci posouvají a zda se lepší mé pocity a přichází mi cyklus. A ano, cyklus se dostavil a je již pravidelný.

Kromě pomoci s nastavením jídelníčku se mi však Eva stala také dobrým přítelem. Vlídná slova a pochopení z její strany mi mnohokrát pomohla překonat nepříjemné období.

Eva je člověk se srdcem na pravém místě a svým klientům předává maximum informací a skvělou péči. Jsem ji za její práci velmi vděčná a fandím ji, aby si jí s celou její rodinou moc a moc dařilo.

Petra Holasová

Milá Evi,

na počátku tohoto roku jsem Tě kontaktovala ohledně zdravotního stavu mé dcerky Gábinky. Vice jak třičtvrtě roku ji trápila vyrážka v podobě pupínků po celém těle a sem tam se vyskytující ekzém. Lékaři si s ní nevěděli příliš rady, psali ji koktejl různých chemických mastí z lékárny. Nic však nepomáhalo a vše se jevilo spíše horší. Nezbylo nám nic jiného než se uchýlit k bylinným koupelím. Ty nebyly špatné, avšak Gábinčina vyrážka stále neustupovala, možná jen mírně. Proto jsem se rozhodla Tě kontaktovat a požádat o holistickou terapii mé dcery.

Svého ůkolu jsi se zhostila rychle a navrhla jsi (krom jiného) stravovací režim pro mou dcerku. Následkem potravinových intolerancí, které jsme společně byly schopny identifikovat a následným oslabením imunitního systému, podle Tebe vznikala Gabincina vyrážka. O toho všeho ještě Gábinka “chytla” impetigo, tedy bakteriální kožní infekci.

Vše jsem provedla jak jsi mi poradila, vyrážka postupně mizela a již se nerozšiřovala, avšak Gábinka začala trpět zácpou. Znovu jsem Tě tedy kontaktovala a poprosila o radu. Opět jsi neváhala a s vervou Tobě vlastní jsi mi urychleně a obsáhle poradila. . Sama jsem si ještě vyčetla přidávat čerstvé borůvky do stravy. A světe div se, pomohlo to. Gábinka je po dvou měsících terapie bez vyrážky, ekzému a zácpy.

Ještě bych chtěla vzpomenout Tvoji ochotu zaslat mi z Austrálie mastičku, která se v České republice neprodává. Gábince pomohla na drobnější pupínky, ale na ty velké, které jsou až napuchlé ne.

I nadále se řídíme Tvými radami dočasné eliminační diety a dalšími.

Chtěla bych Ti, Evi, ještě jednou poděkovat a budu ráda, když Tě budu moci kontaktovat v případě, že se vyskytnou určité zdravotní problémy.

Měj se krásně.

S úctou Petra H

Související produkty