Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree

Olej z divokého středomořského oregana, 30 ml

Pomáhá při zažívacích a dýchacích infekcích, jako antibiotický, antivirový a protiplísňový prostředek. Vhodný při kandidových infekcích, pásovém oparu, ekzémech, infekcích dutin, nehtových plísních, akné, kožních infekcích, kousnutí hmyzem, bradavicích, alergiích a dalších zdravotních problémech. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

CG-126

619,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Love Wild Mediterranean Oregano Oil

Chrání a podporuje odolnost – obsahuje minimálně 80 % karvakrolu

Love 100% Organic Wild Oregano Oil je olej z oregana, které roste divoce a je ručně sbíráno v dalekých horských oblastech jihozápadního Turecka.

Houževnaté a nejvíce životem pulzující rostliny oregana (oreganum vulgare) rostou roztroušené na úrodné horské půdě, která je jedna z nejbohatších na minerály na světě. Staří Řekové byli jedni z prvních, jež rozpoznali zdraví upevňující vlastnosti oregana, a jejich řecký název oreiganon znamená „potěšení z hor“.

Divoké středozemní oregano prochází parní destilací a odměnou je tento esenciální olej. V době vrcholící výroby oleje turečtí muži a turecké ženy ručně sklízejí voňavé kvetoucí bylinky v nehostinných horách Turecka.

Na rozdíl od podřazených druhů často prezentovaných jako pravé oregano produkují tyto divoce rostoucí rostliny olej, jenž obsahuje velké množství karvakrolu a relativně málo thymolu, které oleji dodávají reputaci váženého a ctěného léčivého prostředku.

Divoké středomořské oregano získáváme přímo od primárního výrobce, abychom se ujistili, že naši zákazníci dostanou olej v nejčistší formě, nezměněný a věrný přírodě. Výrobek získal certifikát ekologického výrobku od společnosti Ecocert, TR.

Vlastnosti

  • Minimálně 80 % karvakrolu
  • Plný sloučenin se synergistickým účinkem a přirozeně se vyskytujících fenolů a životně důležitých minerálů
  • Smíchaný s bio olivovým olejem

Návod k použití

Tento olej lze užívat externě, a tudíž ho aplikovat přímo na kůži (nejdříve použijte náplasťový test), nebo ho lze konzumovat jako potravinářský olej pro udržení dobrého zdraví a celkového zdravotního stavu.

Přínos divokého oregana pro zdraví se připisuje jeho složkám, které jsou v přirozené rovnováze – vysokému obsahu karvakrolu a relativně nízkému obsahu thymolu, o nichž je vědecky dokázáno, že mají antiseptické a antioxidační účinky. Divoké oregano dále obsahuje silné estery, jež působí antifungálně.

Jelikož je čistý esenciální olej příliš silný na to, aby mohl být plně využit, byl smíchán s ekologicky vyprodukovaným extra panenským olivovým olejem pocházejícím z oblasti Grampians ve státě Victoria v Austrálii.

Poměr 1 díl divokého oregana : 4 dílům olivového oleje (200µl/ml) je evropsky uznaný standard, dle něhož se tělo oleji ideálně přizpůsobí a maximálně vytěží jeho zdraví prospěšné vlastnosti.

Ovšem stejně jako u všech ostatních bylinných olejů je třeba dbát opatrnosti. Vyhněte se používání oleje v těhotenství a v dlouhodobém časovém horizontu, ne déle než 3 týdny v kuse.

Více není lépe. Jen 1 – 5 kapek nejvýše 3 krát denně neuvěřitelně prospěje vašemu tělu. Olej lze smíchat s džusem nebo medem, aby byl chutnější.

Divoké středomořské oregano: Origanum vulgare
Ekologický olej z divokého oregana
Původ: Turecko

Olej z divokého oregana podporuje celé tělo, neboť je bohatý na zdraví podporující složky a životně důležité minerály nezbytné pro přirozený stav dobré nálady a zdraví.

Oreganový olej získal certifikát ekologického výrobku od společnosti Ecocert, TR. Olivový olej byl certifikován organizací NASAA (Národní asociací pro udržitelné zemědělství, Austrálie).

NIC NEBYLO PŘIDÁNO, NIC NEBYLO ODSTRANĚNO!

Související produkty