Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
left_arrows Doprava až do Vánoc ZDARMA! right_arrows

Koloidní stříbro 20ppm 500 ml

Koloidní stříbro 20ppm  je silné netoxické bioantiseptikum, které likviduje houby, plísně, parazity a je tím nejuniverzálnějším lékem proti bakteriím a virům. 

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

CG-240

300,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Popis produktu

Koloidní stříbro 20ppm je silné netoxické bioantiseptikum, které likviduje houby, plísně, parazity a je tím nejuniverzálnějším lékem proti bakteriím a virům.

Jedná se o jeden z nejrozšířenějších přírodních doplňků stravy. Toto bio antiseptikum je účinné při problémech s pletí (pomáhá zejména na akné), při artritidě a dalších nemocech pohybového aparátu, pomáhá od plísňových onemocnění kůže, při nachlazení horních cest dýchacích nebo při chronické únavě. Koloidní stříbro také ozdravuje dásně a vypořádá se i s dalšími záněty v těle. Jeho účinky můžeme pozorovat při ušních problémech a očních infekcích, problémech s prostatou, vředech, bradavicemi nebo při infekci močových cest. Odborné studie rovněž dokládají pozitivní zkušenosti s koloidním stříbrem jako podpůrným prostředkem při léčbě rakoviny.

Koloidní stříbro na vnitřní použití přirozenou cestou podporuje regeneraci poškozených buněk. V lékařství se kromě vnitřního užívání často přistupuje i ke speciálním mastem a zábalům, které jsou založeny na působení koloidního stříbra. Pozitivní účinky koloidního stříbra na náš organismus umožňují všestranné užívání tohoto kovu, a to jako prevenci pro posílení obranyschopnosti organismu i k jako součást léčby mnoha zákeřných nemocí.

Provedené výzkumy a analýzy dokládají neškodnost koloidního stříbra lidem, zvířatům a rostlinám. Jakožto přírodní produkt není spojováno s žádnými negativními dopady na naše zdraví. Zatímco jeho užívání je smrtelné pro viry a bakterie, kterým blokuje přístup ke kyslíku, v lidských buňkách je koloidní stříbro absolutně neškodné a používají ho proto miliony lidí po celém světě.

Tento produkt je balen ve tmavém skle o obsahu 1l.

Upozornění:
Legislativa ČR neumožňuje tento produkt využívat k vnitřnímu užití.

Související produkty