Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree

Earthpaste zubní pasta s bentonitovým jílem a škořicí 113g

Zcela přírodní zubní pasta se sladkou příchutí skořice. Základ tvoří bentonitový jíl, který účinně bojuje s bakteriemi a posiluje zubní sklovinu zástupem minerálů. Esenciální olej ze skořice aktivně bojuje proti bakteriím způsobujícím zubní kaz a zánět dásní. Zaručeně bez fluoru. Žádná chemie.

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

CG-113

249,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Zcela přírodní zubní pasta se sladkou příchutí skořice. Základ tvoří bentonitový jíl, který účinně bojuje s bakteriemi a posiluje zubní sklovinu zástupem minerálů. Esenciální olej ze skořice aktivně bojuje proti bakteriím způsobujícím zubní kaz a zánět dásní. Zaručeně bez fluoru. Žádná chemie.


Zubní pasta Earthpaste je složena z osvědčených přírodních látek. Základ tvoří bentonitový jíl, který je proslulý obsahem minerálních látek a antibakteriálními účinky. Zároveň je velmi efektivní při odstraňování zubního plaku. Esenciální olej skořice aktivně ničí kazotvorné bakterie a předchází tak vzniku zubního kazu.

Sladká příchuť skořice je oblíbenou variantou dětí, které si na pastě rády pochutnají. Většina běžně dostupných past však není pro děti vhodná z důvodu vysokého obsahu fluoru, které způsobují pigmentové skvrny na zubech. Zubní pasta Earthpaste je zcela bez fluoru, a tudíž je pro děti ideální volbou.

Namísto fluoru obsahuje Zubní pasta Eartpaste pestrou škálu přírodních látek, které aktivně předcházejí vzniku zubního kazu.

Příchuť skořice je vhodná také pro uživatele homeopatik, kteří by se měli vyhnout pastám s obsahem máty.
Zubní pasta značky Earthpaste je pro své přírodní složení velice oblíbená v Americe i v Evropě. Vyzkoušet ji můžete i vy, protože právě přichází na český trh.


Blahodárné účinky Zubní pasty Earthpaste

 • Napomáhá odstranit zubní plak
 • Bojuje proti nebezpečným a kazotvorným bakteriím
 • Účinná prevence zubního kazu
 • Osvěží váš dech sladkou vůní skořice
 • Dodá vašim zubům potřebné minerály a posiluje zubní sklovinu
 • Zcela bez fluoru
 • Vhodná pro uživatele homeopatik

Obtíže, se kterými vám Zubní pasta Earthpaste pomůže
Zubní plak - zubní kaz - kazotvorné bakterie - pigmentové skvrny na zubech - citlivé zuby - neblahé dopady nadbytku fluoru - výběr pasty pro děti - zubní pasta pro uživatele homeopatik
Vhodné pro vegany i vegetariány.


Jak vzniká zubní kaz?

Za zubní kaz jsou odpovědné bakterie, které se běžně vyskytují v zubním plaku. Ty postupně poškozují zubní sklovinu, až se dostanou do vnitřní části zubu. Pokud je pravidelně zásobujeme cukrem, bakteriím se v ústní dutině daří a snáze se jim pracuje na likvidaci našeho chrupu.

Bakterie můžete ze zubů odstranit, pokud si pravidelně a správně čistíte zuby. K jejich likvidaci zároveň přispívá složení používané zubní pasty. Zubní pasta s bentonitovým jílem Earthpaste obsahuje řadu přírodních látek, které účinně odstraňují zubní plak. Esenciální olej ze skořice aktivně likviduje nebezpečné kazotvorné bakterie. Mezi další aktivní látky patří xylitol, březový cukr a tea tree olej.

Hledáte přírodní prevenci zubního kazu? S pastami značky Earthpaste budete spokojeni.


Proč používat značku Earthaste

 • Zcela přírodní zubní pasta
 • Bez fluoru, vhodná pro děti
 • Dostupná v sladké skořicové příchuti
 • Obsahuje širokou škálu látek, které bojují se zubním kazem
 • Redmondský jíl pochází z dob, kdy naše planeta nebyla znečištěna
 • Oblíbená značka v Americe i v Evropě

Zubní pasta Earthpaste neobsahuje

 • Fluoridy
 • Umělá barviva
 • Přidaná činidla způsobující pěnění
 • Žádné chemické složky
  Díky svému složení je bezpečná při spolknutí u dospělých i dětí. Přečtěte si článek o abrazivitě Earthpaste a pH.

Hlavní účinné složky

 • Redmondský bentonitový jíl
 • Březový cukr
 • Esenciální olej skořice
 • Tea tree olej
 • Pravá mořská sůl RealSaltTM

  Posilněte své zuby skutečně přírodní zubní pastou Earthpaste bez fluoru. V nabídce je v 5 příchutích.

Návod k použití
Pro zachování zdravých zubů je nutno si je pravidelně čistit alespoň dvakrát denně po dobu dvou minut. Zuby nečistíme agresivně. Aplikujte Earthpaste na suchý kartáček a krouživými pohyby čistěte od dásní k zubům. Před vypláchnutím úst naneste trochu pasty na prst a jemně prstem promasírujte dásně.


Hodnocení zahraničních zákazníků
"Můj syn a já jsme měli tmavé skvrny na zubech. Dokonce i náš zubař nám tvrdil, že s tím nic nezmůže. Pak jsme začali používat Earthpaste. Naše zuby vždy měli povlak a sklovina byla viditelně oslabená, ale po dvou týdnech pravidelného čištění s jílovou zubní pastou Earthpaste jsme zaznamenali, že naše zubní sklovina je viditelně posílená a BÍLÁ! Tato zubní pasta naprosto remineralizovala naše zuby. Nyní ji používá naše celá rodina, včetně batolete – a já se nestrachuju kvůli obsahu chemických látek. MILUJI tuto zubní pastu." LISA


"Jakmile vyzkoušíte Earthpaste, zamilujete si ji. Všechny správné přísady a žádné ty špatné. Chuť vyhrává." CHRIS

"Zbožňuji, jak čistě se cítí má ústa po zubní pastě Earthpaste. Esenciální oleje jí dodávají super příchuť." RYAN S


Složení & funkce jednotlivých přísad v Earthpaste<span">
Purifikovaná voda

Auqa
Používá se na hydratování jílu a pro vytvoření krémové konzistence.

Redmondský bentonitový [jíl - potravinářský stupeň kvality]
Bentonite

Vzácný jíl s vysokým obsahem sodíku i vápníku a přes 60 minerálních látek posiluje a zároveň leští zubní sklovinu, odstraňuje pigment. Má také antibakteriální účinky. Lze jej polykat.

Březový cukr
Xylitol

Přírodní sladidlo získané z vláknitých částí rostlin. Působí preventivně proti vzniku zubního kazu, neboť brání bakteriím ulpět na zubech. Má vliv na snížení zubního plaku.

 

Esenciální olej skořice
Cinnamonum verum
V nedávné studii byl olej ze skořice označen jako nejsilnější antimikrobiální prostředek proti streptococcus mutans, baktérie způsobující zubní kaz, a proti actobacillus plantarum, baktérii způsobující nemoci dásní.


Tea Tree Olej
Tea Tree (Melaleuca alternifolia) Leaf Oil

Má antibakteriální a fungicidní vlastnosti. Jedná se o nejúčinnější přírodní antiseptikum. Je účinný na bolavé dásně, zápach z úst a zubní povlak, neboť chrání zuby před cukry, které se mění na škodlivé kyseliny.

Pravá mořská sůl RealSalt™
Sodium chloride

Mořská sůl a jeji oligo-částice tonizují dásně, remineralizují, přirozeně bělí zuby.

Související produkty