Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree

Earthpaste zubní pasta s bentonitovým jílem a citrusy 113g

Nepěnivá zubní pasta na bázi bentonitového jílu Redmond Clay a minerální mořské soli Real Salt. Ochucena esenciálními oleji citronové verbeny, mandarinky, citronu a tea tree oleje. Neobsahuje fluor, glycerin, pěnidla (SLS) a podobná chemická aditiva

Více informací

 • Sdílet tuto položku

Skladem

CG-59

249,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Zcela přírodní zubní pasta s ovocnou příchutí citrusů. Základ tvoří bentonitový jíl, který účinně bojuje s bakteriemi a obsahuje více než 60 minerálů. Sladká ovocná příchuť je oblíbená u dětí. Výtažek z citrusů pomáhá v boji s krvácejícími dásněmi. Zaručeně bez fluoru.


Zubní pasta Earthpaste je složena z osvědčených přírodních látek. Základ tvoří bentonitový jíl, který je proslulý obsahem minerálních látek a antibakteriálními účinky. Zároveň je velmi efektivní při odstraňování zubního plaku. Esenciální olej citronu je rovněž známý svými antibakteriálními účinky a je užitečným pomocníkem, pokud trpíte krvácejícími dásněmi.


Do většiny běžně dostupných zubních past se přidává fluor. Ve velkém množství však není zdraví prospěšný a je odpovědný za bílé i hnědé skvrny na zubech. Obzvlášť u dětí se proto doporučuje používat pasty bez fluoru, protože děti pastu velmi rády polykají.


Zubní pasta Earthpaste je zcela bez fluoru. Namísto něj obsahuje množství přírodních látek, které účinně chrání zuby i dásně. Vaše děti si tak na ní mohou bez obav pochutnat. Esenciální oleje a výtažky z různých druhů citrusů chrání vaše ústa před bakteriemi, které napadají zuby a dásně. Zároveň dodávají pastě sladkou ovocnou příchuť, kterou si užijete vy i vaše děti. Zubní pasta značky Earthpaste je pro své přírodní složení velice oblíbená v Americe i v Evropě. Vyzkoušet ji můžete i vy, protože právě přichází na český trh.


Blahodárné účinky Zubní pasty Earthpaste

 • Napomáhá odstranit zubní plak a předejít vzniku zubního kamene
 • Bojuje proti nebezpečným a kazotvorným bakteriím
 • Osvěží váš dech ovocnou vůní citrusů
 • Účinně předchází krvácení dásní
 • Dodá vašim zubům potřebné minerály a posiluje zubní sklovinu
 • Zcela bez fluoru

Obtíže, se kterými vám Zubní pasta Earthpaste pomůže
Zubní plak - zubní kámen - tmavé skvrny na zubech - bílé skvrny na zubech - oslabená zubní sklovina - citlivé zuby - neblahé dopady nadbytku fluoru - výběr pasty pro děti – krvácející dásně - krvácení dásní
Vhodné pro vegany i vegetariány.


Co je příčinou krvácejících dásní?
Krvácení dásní je většinou prvním příznakem zánětu dásní. Ten vzniká díky bakteriím, které se usazují v zubním plaku v oblasti krčku zubů. Zubní plak tedy není jen problémem estetickým, ale ohrožuje nás i na zdraví.
Základem prevence krvácejících dásní je správná technika čištění zubů, která odstraní většinu zubního plaku. Velmi nápomocné mohou být i zubní pasty. Zubní pasta s bentonitovým jílem Earthpaste obsahuje řadu přírodních látek, které účinně odstraňují zubní plak. Pokud jste už dlouho nezažili pocit hladkých zubů, naši zubní pastu určitě vyzkoušejte.


Proč používat značku Earthaste

 • Zcela přírodní zubní pasta
 • Bez fluoru, vhodná pro děti
 • Dostupná v sladké ovocné příchuti
 • Redmondský jíl pochází z dob, kdy naše planeta nebyla znečištěna
 • Oblíbená značka v Americe i v Evropě

Zubní pasta Earthpaste neobsahuje

 • Glycerin
 • Fluoridy
 • Umělá barviva
 • Přidaná činidla způsobující pěnění
 • Žádné chemické složky
  Díky svému složení je bezpečná při spolknutí u dospělých i dětí. Přečtěte si článek o abrazivitě Earthpaste a pH.

Hlavní účinné složky

 • Redmondský bentonitový jíl
 • Březový cukr
 • Esenciální olej aloisie trojlisté
 • Esenciální olej citronu
 • Esenciální olej mandarinky
 • Ovocný extrakt limetky
 • Tea tree olej
 • Pravá mořská sůl RealSaltTM

  Posilněte své zuby skutečně přírodní zubní pastou Earthpaste bez fluoru. V nabídce je v 5 příchutích.

Návod k použití
Pro zachování zdravých zubů je nutno si je pravidelně čistit alespoň dvakrát denně po dobu dvou minut. Zuby nečistíme agresivně. Aplikujte Earthpaste na suchý kartáček a krouživými pohyby čistěte od dásní k zubům. Před vypláchnutím úst naneste trochu pasty na prst a jemně prstem promasírujte dásně.


Hodnocení zahraničních zákazníků
"Můj syn a já jsme měli tmavé skvrny na zubech. Dokonce i náš zubař nám tvrdil, že s tím nic nezmůže. Pak jsme začali používat Earthpaste. Naše zuby vždy měli povlak a sklovina byla viditelně oslabená, ale po dvou týdnech pravidelného čištění s jílovou zubní pastou Earthpaste jsme zaznamenali, že naše zubní sklovina je viditelně posílená a BÍLÁ! Tato zubní pasta naprosto remineralizovala naše zuby. Nyní ji používá naše celá rodina, včetně batolete – a já se nestrachuju kvůli obsahu chemických látek. MILUJI tuto zubní pastu." LISA


"Jakmile vyzkoušíte Earthpaste, zamilujete si ji. Všechny správné přísady a žádné ty špatné. Chuť vyhrává." CHRIS

"Zbožňuji, jak čistě se cítí má ústa po zubní pastě Earthpaste. Esenciální oleje jí dodávají super příchuť." RYAN S


Složení & funkce jednotlivých přísad v Earthpaste

Purifikovaná voda
Auqa
Používá se na hydratování jílu a pro vytvoření krémové konzistence.

Redmondský bentonitový [jíl - potravinářský stupeň kvality]
Bentonite
Vzácný jíl s vysokým obsahem sodíku i vápníku a přes 60 minerálních látek posiluje a zároveň leští zubní sklovinu, odstraňuje pigment. Má také antibakteriální účinky. Lze jej polykat.

Březový cukr
Xylitol
Přírodní sladidlo získané z vláknitých částí rostlin. Působí preventivně proti vzniku zubního kazu, neboť brání bakteriím ulpět na zubech. Má vliv na snížení zubního plaku.

Esenciální olej aloisie trojlisté/ citrónová verbena
Lemon Verbena (Thymus hiemalis) Oil
Oblíben pro svoji příjemnou citronovou vůni, za kterou vděčí obsaženým rostlinným silicím, např. cineol, arvon, citronelol, limonen či geraniol. Má silné anti-bakteriální a anti-septické účinky.

Esenciální olej citrónu
Lemon (Citrus medica limonum) Peel Oil
Aktivně působí proti zubnímu plaku a zvláště se doporučuje při krvácení dásní. Má silné anti-bakteriální a anti-septické účinky.

Esenciální olej mandarinky
Tangerine (Citrus reticulata) Peel Oil
Sladká ovocná, veselá vůně nejen pro děti. Mandarinka uvolňuje psychické napětí, rozptyluje úzkost, depresi, melancholii a smutek, osvěžuje.

Ovocný extrakt limetky
Lime (Citrus aurantifolia) Extract
Silné aromatikum, které povzbuzuje a osvěžuje. Limetka navíc poskytuje alkoholy a estery, které mají zklidňující a proti-infekční účinky. Má anti-bakteriální a anti-septické účinky.

Tea Tree Olej
Tea Tree (Melaleuca alternifolia) Leaf Oil
Má antibakteriální a fungicidní vlastnosti. Jedná se o nejúčinnější přírodní antiseptikum. Je účinný na bolavé dásně, zápach z úst a zubní povlak, neboť chrání zuby před cukry, které se mění na škodlivé kyseliny.

Pravá mořská sůl RealSalt™
Sodium chloride
Mořská sůl a jeji oligo-částice tonizují dásně, remineralizují, přirozeně bělí zuby.

Související produkty