Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
left_arrows Doprava nad 5000,- ZDARMA right_arrows

Gutzyme Assist trávící enzymy 120 kapslí

Komplexní směs trávicích enzymů

S enzymy DPP-IV dochází ke zlepšení a zpříjemnění trávení. Enzymy DPP-IV jsou novými hráči na poli trávení kaseinu a lepku. Gutzyme® Assist nabízí tyto revoluční enzymy jako součást komplexního doplňku trávicích enzymů.

- Poskytuje komplexní podporu enzymů pro pohodlné trávení a vstřebávání živin.*

- Dodává enzymy podporující trávení sacharidů, zeleniny, bílkovin, tuků a cukrů: amylázy, glukoamylázy, invertázy, laktázy, maltázy, alfa-galaktozidázy, beta-glukanázy, fytázy, lipázy a proteázové peptidázy. *

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

CG-196

1 150,00 Kč (s DPH)

popis produktu

GutZyme® Assist

Komplexní směs trávicích enzymů

S enzymy DPP-IV dochází ke zlepšení a zpříjemnění trávení. Enzymy DPP-IV jsou novými hráči na poli trávení kaseinu a lepku. Gutzyme® Assist nabízí tyto revoluční enzymy jako součást komplexního doplňku trávicích enzymů.

- Poskytuje komplexní podporu enzymů pro pohodlné trávení a vstřebávání živin.*

- Dodává enzymy podporující trávení sacharidů, zeleniny, bílkovin, tuků a cukrů: amylázy, glukoamylázy, invertázy, laktázy, maltázy, alfa-galaktozidázy, beta-glukanázy, fytázy, lipázy a proteázové peptidázy. *

- Dodává tři různé typy lipázy poskytnutím 500 FIP (Fungal Lipase International Standard nebo 1 jednotka enzymové aktivity), které pomáhají při trávení tuků.

- Obsahuje enzymy DPP-IV, které mohou podporovat trávení kaseinu a lepku.*

- Je zapouzdřený v celulózové, vegetariánské kapsli, kterou je možné otevřít a použít bez zapouzdření.

- Neobsahuje běžné alergeny: mléko / kasein, vejce, ryby, měkkýše, ořechy, arašídy, pšenici / lepek, kvasnice a sójové boby.

- Neobsahuje umělá barviva, příchutě ani konzervační látky.

- Neobsahuje HCL (kyselinu chlorovodíkovou) nebo pepsin.

- Může být použit samostatně nebo ve spolupráci s přípravkem GutZyme® Restore. Někteří zákazníci začínají používat GutZyme® Restore a následně přejdou k užívání pouze GuZyme® Assist poté, co se upraví žaludeční funkce. Někteří používají souběžně oba výrobky přidáním do různých pokrmů během dne.

Upozornění: GuZyme® Assist není vhodný pro děti mladších 3 let, nebo bez doporučení lékaře. Pro děti mladší 3 let konzultujte s lékařem. Pro senzitivní dospělé osoby je vhodné užívat maximálně polovinu obsahu jedné kapsle zamíchanou v pokrmu.

Vrátí vám radost z jídla!

Trávicí enzymy jsou při obnově získání radosti z jídla u Vašich klientů velkým pomocníkem. GutZyme® Assist poskytuje kompletní směs trávicích enzymů, které podporují rozklad sacharidů, zeleniny, bílkovin, tuků a cukrů.

Jedná se o silnou formu podpory správné funkce trávicího traktu a je také perfektním doplňkem našeho velmi oblíbeného přípravku GutZyme® Restore.

Narozdíl od GutZyme® Restore neobsahuje GutZyme® Assist kyselinu chlorovodíkovou (HCL) nebo pepsin. GutZyme® Assist je ideálním doplňkem pro osoby, které mají dostatečné množství HCL v žaludku. GutZyme® Assist je zaměřen "pouze" na trávící enzymy a přestože obsahuje lipázu, laktázu, fytázu a proteázový komplex nacházející se také v GutZyme® Restore, obsahuje i další cílenější enzymy, jakými jsou:

Pro správné štěpení škrobů:

- Amyláza, která se typicky vyskytuje ve slinách a je součástí prvního kroku při trávení škrobu.

- Glukoamyláza, která rozkládá škrob nacházející se ve většině zeleniny.

U cukrů kromě laktázy, která pomáhá s trávením mléčných výrobků, získáte:

- Invertázu, která štěpí běžný cukr na fruktózu a glukózu.

- Maltázu, která rozkládá maltózu. Maltóza vzniká v mnoha škrobových zeleninách, jako jsou sladké brambory, ořechy a luštěniny, trávením nebo tepelným zpracováním.

Při zpracovávání zeleniny obsahuje GutZyme® Assist:

- Alfa-galaktozidázu, u níž je klinicky prokázáno, že snižuje plynatost tím, že štěpí komplexy cukru a tuku, které se běžně vyskytují v obtížně stravitelných potravinách, jako je brokolice, zelí, arašídy a fazole.*

- Beta-glukanázu, jež pomáhá štěpit beta glukany nacházející se v těžkých zrnech jako je oves, ječmen a žito, také u hub, jako je Candida.

- Fytázu - většina rostlinných potravin obsahuje fytát nebo kyselinu fytovou. Kyselina fytová může snižovat absorbci určitých živin. Fytáza štěpí fosfor z kyseliny fytové a spolu s dalšími minerály, jako je hořčík, železo, vápník a zinek, jej může organismus lépe strávit.

GutZyme® poskytuje všechny tyto pečlivě vybrané enzymy, čímž zlepšuje vstřebávání jednotlivých živin z potravy. *

Gutzyme® Assist pomáhá také při trávení kaseinu a lepku díky přítomnosti DPP-IV enzymů:

Objev enzymů DPP-IV otevřel zcela nové obzory v rámci podpory pro osoby s potížemi při trávení  bílkovin, jakými jsou lepek a kasein. * Tento speciální enzym je jedním z mála enzymů, které obsahují aminokyselinu prolin. * V laboratorních podmínkách bylo prokázáno, že DPP-IV pomáhá při štěpení glutenu. * Třebaže je klinický výzkum DPP-IV omezený, z provedené studie vyplývá, že doplněním kombinací enzymů obsahujících DPP-IV dochází k podpoře trávení.

Mnozí odborníci doporučují užívání těchto enzymů v případě, že se obáváte negativního účinku lepku nebo kaseinu obsažených v potravinách, které neznáte. Neznamená to ovšem, že přidáním tohoto suplementu mohou klienti bez obav do svého jídelníčku zařadit tyto iritanty.

GutZyme® Assist DPP-IV enzymy slouží spíše jako dodatečná bezpečnost než jako něco, co může  vyřešit problém trávení lepku nebo mléčných výrobků.

Z výzkumu také vyplývá, že enzymy DPP-IV pomáhají podporovat imunitní odpověď organismu.*

Další výhody užívání trávicích enzymů:

- V jedné dvojitě slepé, placebem kontrolované studii zahrnující 101 dětí ve věku 3-9 let, užívala polovina účastníků trávicí enzymové doplňky po dobu tří měsíců. Na konci pokusu vykazovaly tyto děti výrazné zlepšení jejich emocionálního zdraví a celkového chování, stejně jako zlepšení trávení.

- Více než tucet klinických studií dokázalo, že proteázové enzymy mohou mít pozitivní vliv při zánětlivých procesech a aktivně zlepšují kloubní mobilitu.* Používání enzymů k léčbě občasné bolesti  bylo spojeno nejen s účinnou úlevou od bolesti, ale také s kratším časem zotavení .* Tyto enzymy jsou hojně využívány profesionálními lyžaři a hokejisty, kterým svými účinky pomáhají prodloužit jejich sportovní kariéru na vrcholové úrovni.*

Nedostatečné trávení způsobuje nadýmání, žaludeční křeče, plynatost a další nepříjemnosti společně s podvýživou organismu. Trávení je složitý proces, který, pokud se upraví, máme vyhráno v rámci zlepšení všech funkcí organismu.

GutZyme® Assist ale nemůže dělat zázraky, pokud nedojde k úpravě životního stylu a s tím úzce spojenou úpravou životosprávy.

Dávkování

Dospělí: Před každým jídlem užijte jednu kapsli.

Děti a senzitivní dospělí: Užijte poloviční dávku rozpůlením kapsle.

 Skladování

GutZyme® Assist nevyžaduje chlazení. Uchovejte v chladu a suchu.

* Tento produkt není určen k diagnostice, léčbě, léčení nebo prevenci jakékoli choroby.

Reference:

[1] Lambeir AM et al. Dipeptidyl-Peptidase IV from Bench to Bedside: An Update on Structural Properties, Functions, and Clinical Aspects of the Enzyme DPP IV. Critical Reviews In Clinical Laboratory Sciences: 40(3), 2003

[2] DPP-IV Enzymes: Clearing Up The Confusion About Activity Units. Prothera and Klaire Labs Newsletter. Summer 2010. Viewed 4/4/17 at http://www.klaire.com/images/DPPIV_Update_Article.pdf

[3] Prothera and Klaire Labs Newsletter.

[4] Lambeir AM et al. Dipeptidyl-Peptidase IV from Bench to Bedside: An Update on Structural Properties, Functions, and Clinical Aspects of the Enzyme DPP IV. Critical Reviews In Clinical Laboratory Sciences: 40(3), 2003

[5] Ganiats TG et al. Does Beano prevent gas? A double-blind crossover study of oral alpha-galactosidase to treat dietary oligosaccharide intolerance. J Fam Pract. 1994 Nov;39(5):441-5.

[6] Saad K et al. A Randomized, Placebo-controlled Trial of Digestive Enzymes in Children with Autism Spectrum Disorders. Clinical Psychopharmacology and Neuroscience. 2015;13(2):188-193.

[7] Chintalacharuvu SR et al. Treatment of collagen induced arthritis by proteolytic enzymes: immunomodulatory and disease modifying effects.

J Rheumatol. 2001 Sep;28(9):2049-59.

[8] Leonard L. Systemic Proteolytic Multi-Enzyme Therapy. Nutrition Review. May 16, 2014. Viewed 4/17 at https://nutritionreview.org/2014/05/systemic-proteolytic-multi-enzyme-therapy/

[9] Leonard L. 2014.

Související produkty