Ebook ZDARMA !!!X
Získat knihu zdarma

Ebook zdarma s 80ti rostlinnými recepty nejen pro děti.

Zadejte prosím emailovou adresu, pro odeslání knihy zdarma.


ebookFree
left_arrows Doprava nad 5000,- ZDARMA right_arrows

RESTORE na regeneraci střev 946ml

RESTORE je nová generace minerálního doplňku stravy, podporující optimální střevní prostředí.

Více informací

  • Sdílet tuto položku

Skladem

CG-223

1 990,00 Kč (s DPH)

popis produktu

Co je RESTORE – 946 ml na dva měsíce

RESTORE je nová generace minerálního doplňku stravy, podporující optimální střevní prostředí. Není to probiotikum, není to ale ani prebiotikum. Jedná se o alkalickou tekutinu bohatou na Terrahydrit (molekuly na bázi uhlíku ze staré fosilizované půdy), obsahující také komplex stopových minerálů a aminokyselin, které jsou přirozeně se vyskytující. U RESTORE bylo laboratorními testy prokázáno zvýšení a posílení těsných spojů (tight junction) ve střevní stěny1, propouštějící anebo naopak zabraňující propouštění větších molekul do krevního řečiště. Mnoho klinických studií potvrdilo, že cca 80 % našeho imunitního systému se nachází ve střevě (GALT-gut associated lympatic tissue). Počet imunoglobulinů tvořících se ve střevě je mnohem více než v brzlíku, kostní dřeni a slezině dohromady. Z toho vyplývá, že v jakém stavu jsou naše střeva, v takovém stavu bude i náš imunitní systém.

 

Přínosy RESTORE

RESTORE je navržen tak, aby zlepšil stav našeho střeva a tím podporoval imunitní funkce. V jedné laboratorní studii bylo prokázáno, že RESTORE vytváří určité změny v bakteriích tvořících mikrobiom1. Téhož se snaží lidé docílit pomocí probiotik a prebiotik. Redoxní molekuly na bázi uhlíku ze staré fosilizované půdy pomáhají obnovit komunikační síť mezi bakteriemi ve střevě, mitochondriemi a buňkami v těle.

Je netoxický

RESTORE je založen na vědeckém zkoumání, který prokázal, že je netoxický. Bezpečnost produktu bereme velmi vážně. Tým specialistů jej pravidelně testuje na bakteriální kontaminaci, těžké kovy, celkové složení a efektivitu. Provedli s RESTORE toxikologickou studii "gold standard“, kde se prokázala jeho netoxicita na ledvinových buňkách, dokonce i ve vysokých dávkách. Pokusy prokázaly, že životní prostředí a přírodní toxiny - včetně pesticidů, fungicidů, herbicidů a lepku - degradují střevní bariéru. Bylo prokázáno, že v buněčné stěně podporuje zpevnění těsných spojů v malých a velkých střevních membránových buňkách a tak podporuje optimální střevní prostředí.

Dávkování:

Běžné užívání: 946 ml vydrží na dva měsíce. Užívá se jedna čajová lžička denně před nebo s jídlem u osob starších 2 roky, a ¼ čajové lžičky tři krát denně pro děti mladší 2 let. Dávkování můžete navýšit až na 3 lžičky denně. Pro maximální účinek RESTORE užívejte přípravek nejlépe 30 minut před jídlem.

RESTORE je veganský, přirozeně bezlepkový, bezlaktózový, bez sóji, latexu, sulfitů, konzervačních látek, GMO a bez glyfosfátových zbytků. Neobsahuje alergeny.  

 

Reference:
https://vimeo.com/193580900

Související produkty